Yaka Kartı Yoyo Üretimi

Yoyolar genelde yuvarlak veya kare olarak satılmaktadır. Kalp, yıldız gibi özel şekilleri de piyasada bulunabilir. Kartı yoyoları çok çalışan olan ve id karltarla elemanların giriş çıkış yaptıkları yerlerde kullanım kolaylığı sağladığı için tercih edilmektedir. Yaka kartı yoyo çeşitleri olarak en çok kemere takılan modeller ile boyun askı ipine takılan modeller tercih edilmektedir.

Yaka kartı yoyolarını boş olarak kullanabildiğiniz gibi üzerlerine logonuzu da bastırabilirsiniz. Damla kaplama baskı sistemi ile baskı olan bu logolar kurumsal firma markanızı ön plana getirmektedir. Sert polyester plastikten veya metalden üretilen yoyo mekanizmaları ortalama 3cm büyüklüğünde olmaktadır. Mavi, sarı, siyah, kırmızı, beyaz vb. renk çeşitleri mevcuttur.

Yaka Kartı Yoyo Çeşitlerimiz

Yoyo ürünlerinde en çok tercih edilen modeller yaka kartı yuvarlak yoyo, oval yoyo, kare yoyo, ipli yoyo ve kancalı yoyolardır. Aşağıdaki resimlerde bulunan modellerimiz ithal ürünler olup stoklarımızda devamlı bulunmaktadır. Her ürünü boş alabileceğiniz gibi isterseniz üzerlerine firmanızın veya kurumunuzun logosunu baskı yaptırabilirsiniz. Adetli alımlarınız için lütfen mail yolu ile bizlerden teklif isteyiniz.

Yuvarlak Yoyo Çeşitleri

En çok tercih edilen ekonomik yoyolar yuvarlak yoyolardır. Çok sirkülasyon olan firmalarda baskısız ürünler fiyat avantajından dolayı tercih edilmektedir.

Oval Yoyo Çeşitleri

Oval yoyolar genelde firma logoları oval şekle sahip firmalar tercih etmektedir. Baskılı ve baskısız olarak oval yoyo satın alabilirsiniz.

Şekilli Kalp Yıldız Çiçek Yoyo Çeşitleri

Standart şekillerin dışına çıkarak biraz daha ilgi çekici yaka kartı yoyo arıyorsanız yıldız, kalp veya çiçek modelleri sizler için uygun olacaktır.

Ucu Kancalı İpli Yoyo Çeşitleri

Günümüzde yoyolara sadece personel kimlik kartı asılmıyor. Değişik amaçlar için de kullanılabilen yoyolar isteğe göre kancalı, klipsli veya ipli olarak üretilebilmektedir.

Çift Kancalı Kalemli Yoyo Çeşitleri

Büyük personel kartları için özel olarak tasarlanmış çift kancalı yoyo çeşitlerini bizlerden temin edebilirsiniz.

Çelik Kasa Kaliteli Yoyo Çeşitleri

Üst düzey yöneticilerin tercih ettiği dışı çelik kasa olan yoyolar.

Üçgen Model Yoyo Çeşitleri

Üçgen yoyolarda görüntü açısından kaliteyi ön planda tutan ürünlerdir.

Kare Yoyo Çeşitleri

Daha çok firma logosuna göre tercih edilen kare tarz yaka kartı yoyoları.

 

Logo Baskılı Yoyo

Logo Baskılı Yoyo

Boş yoyo almak yerine firmanızın logo baskılı yoyo da bastırmak bir alternatiftir. Daha çok oval yoyolar baskı için uygun olurken, firma logosunun şekline göre kare, oval veya üçgen modellerde tercih edilmektedir. Yoyolara baskı damla etiket denilen sistemle olmaktadır. Bu etiket baskısı logonuza bombeli ve parlak görünüm sağlarken, baskı alanını da uzun süre dış faktörlere karşı koruyabilmektedir. Standart yaka kartı yoyolarına baskı yaptırabileceğiniz gibi özel ve daha kaliteli yoyolara da firma logonuzu bastırabilirsiniz. Ürün fiyatlarıbaskılı yoyoürünlerinde istenilen çeşit ve  işin adetine ve özelliğine göre değişiklik göstermektedir.

İhtiyaçlarınız dahilinde bizlerden de baskılı veya baskısız yaka kartı yoyo ürünleri için fiyat teklifi istemenizi rica ederiz.

Çoğu personel kimlik kartı amacı taşıyan kişinin kimliğini ve görevini ön planda tutmak iken diğer akıllı denilen kimlik kartları kapı açma, geçiş turnikeleri, özel alana girmek yetkisi, işe giriş çıkış saati tarzı amaçlar içinde kullanılmaktadır. Yaka kartı yoyo aparatlarının en önemli amacı bu tarz kullanım alanlarında kullanan kişinin cebinden veya boynundan kartı çıkarmadan bu işlemleri yerine getirebilmesine yardımcı olmasıdır. Yoyonun arkasındaki güçlü kanca sayesinde kemer, cep gibi yerlere klipslenerek sabitlenir. Mekanizmanın ipi yaklaşım yarım metre kadar uzayabilmektedir.

Sitemizdeki ürünlerden ister boş baskısız isterseniz firma logonuzu baskılı olarak sipariş verebilirsiniz. En iyi kalitede yaka kartı yoyo çeşitlerini bizlerden temin edebilirsiniz. Piyasada çok fazla ucuz çin malı ürünler bulunmaktadır. Her çin malının kalitesi aynı olmamakla birlikte kullanım sırasında sizlere yaka kartı yoyo mekanizlamaları sorun yaşatabilir.

Share:

Leave a Comment

Your email address will not be published.

Yukarı