Personel Yaka Kartı Yapımı ve Hazırlama

Personel yaka kartı günümüzde bir aksesuar olmaktan çok bir gereksinim haline gelmiştir. Bir çok çeşidi olan personel yaka kartlarında kullanım alanına göre ürün modeli seçilmektedir. Bir firmada çalışanları takip etmek için akıllı kartlar kullanılırken, mağaza çalışanları için ise daha çok çalışanları müşterilere tanıtmak için metal yaka kartı kullanılır.

Günümüz teknolojisiyle bir çok çeşitte yapılabilen personel yaka kartlarında en çok kaliteye ve dayanıklılığa dikkat etmek gerekir. Basitçe yapılmış ürünler zamanla bozulur ve paranızın boşa gitmesine neden olur.

Zincir mağazalarda elemanların çok sık değişmesinden dolayı tekrar kullanılabilen pencereli yaka kartları tercih edilir. Bu yaka kartlarında çalışanların isimleri kağıtla yazılabilmektedir. Kağıdı yazıcıdan çıktı alıp makasla keserek yakalığa yerleştirebilirsiniz.

Ürettiğimiz personel yaka kartlarıyla birlikte kağıt ve jelatin göndermekteyiz.

Personel Yaka Kartı Hazırlama

Personel yaka kartı hazırlama işleminde en çok dikkat ettiğimiz konu yaka kartının kullanım alanı ve firma logosunun yaka kartına uyumudur.

Sadece güzel görünüyor diye istenilen yaka kartları sizin kullanım alanınıza uymayabilir. Örnek vererek açıklamak gerekirse bir restaurantta garsonlara farklı mutfak çalışanlarına farklı modeller seçmek gerekir. Nedeni ise garsonların müşteriyle en çok muhattap olan kişiler olmasından dolayı çok kaliteli, isim ve logonun baskılı olan modelleri seçmek gerekir. Hatta lazer kazıma yaka kartları modellerinden tercih etmeniz kalite ve dayanıklılık açısından daha iyi olabilir. Mutfakta çalışanlar ise sıcak ve buharlı bir ortada oldukları için damla kaplama yaka kartı modelleri dayanıklılık açısından tercih edilmelidir.

Pvc plastik personel yaka kartı hazırlamak aslında daha karmaşıktır. Tasarım her firmaya göre farklı olacağından sipariş vermeden önce kullandığınız yaka karının resmini varsa çalışmasını atmanız faydalı olacaktır. Veya istediğiniz bir modeli sitemizde daha önce yaptığımız personel yaka kartlarından beğenerek sipariş verebilirsiniz.

Personel yaka kartı hazırlamada en çok dikkat edilmesi gereken konu ise çalışanların resim veya ünvanlarının baskıda olup olmayacağıdır. Eğer kimlik kartı gibi bir yaka kartı istiyorsanız bunu sipariş ve baskı öncesinde bildirmeniz gerekmektedir.

Personel yaka kartı hazırlamak için internette google görseller bölümüne bakarak bir çok ürün bulup bunlara benzer bir çalışma  yaptırabilirisiniz.

Metal ütünlerde ise sitemizde olan modellerden seçmeniz gerekmektedir. Metaller kalıpla kesilerek hazırlandığı için çok özel bir sipariş olmadıkça ürünlerimiz standarttır.

En Çok Satılan Personel Yaka Kartı Modelleri

Metal ve plastik ürünlerin olduğu modeller arasında sizler için en çok tercih edilen bir kaç farklı modeli aşağıda bilginize sunuyoruz.

Tebeşir Yaka Kartı 1

 

 

Paylaş

Yorum Yaz

Your email address will not be published.