Connect with us

M1 Model Metal İsimlik

Metal Yaka Kartları

M1 Model Metal İsimlik

 

M1 Model Yaka Kartları

M1 Model Yaka Kartları

Firmalar tarafından tercih edilen M1 Model Metal İsimlikpersoneller tarafından yoğunlukla tercih edilen m1 model metal isimlik modellerinden biri olmaktadır. M1 Model Yaka kartları değişkenlik gösterirken, firmalar tarafından da en iyisi olmasına özen gösterilmektedir.

Çok tercih edilen modelelerinden biri olan m1 modeli fırçalı gümüş veya fırçalı metal tabir edilen özel sublimasyon metaller ile üretilmektedir. Baskı tekniğine göre alüminyum metal ürünlerde üretilir.  2 tonluk preslerde metaller özel kalıplarımızla kesildikten sonra temizlenerek baskıya hazırlanmaktadır.

Fırçalı gri isimlik yaka kartı mar görünüme sahiptir. Karşıdan bakıldığında veya mağaza gibi çok ışıklı ortamlarda yansıma ve parlama yapmaz. Eğer aynalı parlak dediğimiz yaka isimliğinden yaptırmak istiyorsanız sipariş verirken belirtebilirsiniz.

Tüm yaka kartlarımızda olduğu gibi m1 metal isimlik yaka kartınında arkası isteğinize göre mıknatıslı veya iğneli olarak üretilebilir.

Gömlek veya tişort gibi ince kıyafetler kullanılan yerlerde, mıknatıslı yaka kartı isimlikler tercih edilirken otel veya cafe gibi yoğun çalışılan mekanlarda iğneli ürünler sağlamlık ve hafiflik açısından daha çok tercih edilmektedir.

Metal İsimlik Fiyatları

Metal yaka kartları en az 5 adet yapılabilmektedir. Adetlere göre fiyatlar değişiklik göztermektedir. Ürünün arkasına istenilen mekanizma da fiyatda değişiklik yapmaktadır. Metal isimlik fiyatları büyük firmaların alımlarında çok dikkat ettikleri husustur. Fiyatların çok ucuz olması haliyle ürün kalitesinde de ucuz malzemelerin kullanılmasına sebep vermektedir. Ucuz maliyetleri yakalamk için üreticiler  Uzak doğu plaka metallerini kullanmaktadır. Satın almacıların kaliteli avrupa metallerini görmeden anayamayacağı fark zamanla ürünün çabuk yıpranmasına ve deforme olmasına sebep olur. Ürünü alırken kazandığınızı sanarken, ucuz kalştesiz isimlikler orta vadede sizi zarar ettirir. Örnek vermek gerekirse baskı yapılan logo akar, solar veya cansız bir görünüme sahip olur. Kaliteli bir metal ve mıknatısla yapılmış yaka kartını yaklaşık 1 seneden fazla kullanabilcekken, ucuz çin maı yaka kartını en fazla 6 ay kullanabilir.

Ürüne yapılan baskı boyaları ve tekniği de metal isimlik fiyatlarını doğrudan etkiler. Ucuz ürünler ucuz baskı sistemi ile yapılırken daha kaliteli uzun ömürlü kullanıma uygun isimlikler serigrafi veya uv baskı ile hazırlanır. Sublşmasyon baskı tekniği ile bir seferde 40 adet metal isimlik basılırken serigrafide her renk el ile teker teker basılır.

Ayrıca ürünlerinizde ekstra koruma ve şık görünümlü olması için isteyeceğiniz damla kaplama da fiyatlarda değişiklik yapar.

M1 Model Metal İsimlik Yaka Kartı Hakkında

  • İsim Yeri Kağıtla Değişebilen Model
  • Ekonomik
  • Dayanıklı
  • Mıknatıs veya İğneli Üretim
Continue Reading
Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

To Top