Fotoğraflı Personel Kimlik Kartı Üretimi

Günümüz iş hayatında her ofis ve kurumda çalışanların kimliği diyebileceğimiz, personel kimlik kartı veya diğer adıyla personel id yaka kartı kurumsal firmaların vazgeçilmez bir aksesuarı olmuştur. Her geçen gün daha fazla kullanım alanı yaygınlaşan fotoğraflı personel kimlik kartı pvc denilen ithal plastik malzemelerin ve 180 micron yada 250 micron teslin kağıdının makinalarda birleşimiyle imal edilir.

Çalışanların fotoğraflarıyla birlikte isimlerini ve ünvanlarını gösteren bir kimlik kartı olarak bildiğimiz plastik kartlar en çok kamu, eğitim ve hastahane gibi çok çalışan olan yerlerde kullanılmaktadır. Hem çalışanların hemde müşteri ve ziyaretçilerin güvenliğini sağlayan personel kimlik kartları, şirketinizin profesyonelliğini arttırır ve güven oluşturur.

Personelleriniz için kullanacağınız personel kimlik kartları , pvc plastik malzemelerle, uv baskı, digital baskı veya matbaa baskısıyla üretilmektedir. Standart ölçüsü 54×86 mm olan plastik pvc yaka kartları kredi kartı büyüklüğünde ve aynı incelik ve kalitesindedir.

Özel boyutlar ve özel şekillerde de üretim yapılması mümkündür. Özel üretim kartlar için özel kesim bıçakları hazırlanmaktadır. Bu tarz özel işlerde maliyet açısından adetli üretim olması şartdır.

Örnek Fotoğraflı Personel Kimlik Kartları :

Fotoğraflı Personel Kimlik Kartları
Personel İd Kimlik Kartı

Plastik kartlar artık sadece bir plastik malzeme değildir. Zamanımızda her şeyin daha çok akıllandığı gibi plastic yaka kartlarıda akılanmıştır. Firmanızın ufak veya büyük olması yaka kartı kullanmamanızı gerektirmez. Fotoğraflı personel kartı standart veya multi tabir ettiğimiz modellerde yapılır. Standart bir yaka kartında firma logosu, çalışanın isim ve soyismi ayrıca çalıştığı bölüm veya ünvanı yeterlidir. Multi tabir ettiğimiz yaka kartında ise firmanızda kart sistemş için kullandığınız teknolojiye göre çok özellikler olabilir. Proximty kart denilen akıllı kartlar ile çalışanlarınızın  giriş çıkış saatleri, özel alan ve odalara girme yetkisi gibi bir çok özellik ile imal edilebilir.

Nasıl Sipariş Verilir?

İlk olarak daha önceden kullandığınız fotoğraflı personel kimlik yaka kartınız varsa bize varsa pdf halini veya fotoğrafını atmalısınız. Elemanlarınızın isimleri ve ünvan gibi sizin belirleyeceğiniz detayları bize bildirmenizin akabinde sizlere grafik bölümümüz çalışma yapacaktır. Onay vermeniz durumunda işin adetine göre en kısa sürede hazırlanıp adresinize kargolanır. İletişimden mail adresimize mail atmanız yeterli olacaktır.

 

Share:

Leave a Comment

Your email address will not be published.

Yukarı