Boş Yaka Kartı Satışı Toptan

Firmamızın sattığı yaka kartları kendi üretimimiz ürünlerdir. Sitemizde bulunan her ürünü ajans veya reklamcı olmak şartıyla boş baskısız alabilirsiniz.

Ürünlerimiz metal alüminyumdan yapılmaktadır. Kalıplarımızla kesilen boş yaka kartları genelde 50 lik paketlerde satılmaktadır.

Firmamızda alacağınız boş baskısız yaka kartına; serigrafi, uv veya sublimasyon teknikleriyle baskı yapabilirsiniz.

Üretimimizde her zaman avrupa olan sublimasyon plakalar kullanılmaktadır. Uzak doğundan gelen düşük kaliteli sublimasyon plakalar firmamızın üretiminde kullanılmaz.

Boş alacağınız yaka kartlarının arkalarına isterseniz mıknatıs veya iğne takmak için siparişinize ekleyebilirsiniz.

Yaka kartları üretiminde her zaman kaliteyi ön planda tutarak üretim yapmaktayız. Seri üretim olan ürünler haricinde isteğinize göre özel kesim yaka kartı üretimi de yapabilmekteyiz. Özel üretilen ürünleri de baskılı veya baskısız olarak temin edebilirsiniz.

Boş ürün alırken dikkat etmeniz gereken ürüne basılacak logonun şeklidir. Eğer oval veya yuvarlak logonuz varsa daha çok üstü oval veya kubbeli yaka kartı seçmelisiniz.

Sitemizin ana katagorisindeki ürünlerden kodlarına göre sipariş verebilirisniz.

Boş Yaka Kartı Örneği

Boş yaka kartlarını metal veya lazer kesim malzemeden imal edilmiş modellerden seçebilirsiniz.

Boş yaka kartlarına baskı yazıcıdan çıktı alınan özel kağıtlarla yakalıklara sıcak sublimasyon pres ile basılır. Bu pressler hemen hemen her kırtasiye, copy center ve reklam ajanslarında bulunmaktadır. Baskı işleminin kolay olması için daha çok sublimasyon metal yaka kartı boş olarak alınır. Plastikelre baskı yapmak için daha kapsamlı makine ve tecrübeye ihtiyacınız bulunması gereklidir.

En çok satılan boş yaka kartı resimlerini aşağıdan inceleyebilirsiniz. Başka modeller için sitemizde bulunan yaka kartı çeşitlerine bakabilirsiniz.

Boş Yaka Kartı - yakakarti.net

 

Paylaş

Yorum Yaz

Your email address will not be published.