Baskısız Hazır Boyun Askı İpleri

Boyun ipi kullanmak isteyen firmaların bazıları baskısız boyun ipi tercih etmektedir. Genellikle kurumsal firmaların tercih ettiği baskısız hazır boyun ipleri, yakakarti.net aracılığıyla sizlere sunulmaktadır.

Baskısız hazır boyun askı ipleri kurumsal firmalar tarafından tercih edildiği gibi diğer küçük işletmeler tarafından da tercih edilmektedir.

Boyun askı ipi Kullanımının Önemi

Çalışma alanlarına resmiyet kazandırılması adına daha verimli bir şekilde personel görevlerini üstlenmesi ve baskısız boyun askı ipleri kullanımı önemli bir zorunluluk olarak kendini ortaya koymuştur. Toplumsal ve sektörel gelişmeler sürekli olarak kendini yenilerken çalışma pozisyonlarında yenilik ve gelişim çalışmaları bu gelişimde önemli bir rol oynamaktadır. Boyun askı ipi kullanımı ile bireylerin birbirinden ayrılması, sorumluluk ve görevlerinin bilinmesi ve düzen tertibi açısından insanların önemi daha rahat bir şekilde ayrışmış, daha kolay sorgulanarak insanların bu şekilde atacağı adımlar daha bilinçli ve detay içerikli bir alana taşınmıştır. Kuruluş yapılanması ve çalışma tertibi esasına dayanan tüm şartların gözden geçirilerek aynı şekilde personelin özellik kazanacağı yaka kartı kullanımı ile daha farklı bir boyuta taşınmıştır.

Son dönemlerde gelişen baskı teknikleri hayata geçirilerek insanlara fayda sağlaması yeni çözümler olarak önümüze konulmuştur. Kâğıt bir kart veya plastik kaplamaya alternatif olarak son dönemlerde daha çok kullanılan ve modern bir anlayışa hizmet eden yaka kartı, plastik kart basım metoduyla basılırken fotoğraflı barkodlu ve kimlik bilgilerinin yerleştirildiği, ciddi manada kuruluşlara fayda sağlayan bir kullanım aracı olarak dikkat çekmiştir.

Baskısız Hazır Boyun İpleri Kullanımının Avantajları

Baskısız hazır boyun ipleri her zaman stoklarda bulunduğu için temini kolay ve uygun fiyatlı ürünlerdir. Bir çok firmada ipin kalitesi değişse de genel olarak hepsi uzak doğudan ithal edilmektedir.

Son derece gelişmiş baskı teknik ve yöntemleriyle elde edilip üretilen bu yaka kartı ve onun kullanımı gelişimin bariz bir göstergesi olarak ön plana çıkmış, insanların zevkine hitap eden Boyun askı ipi piyasaya olmasıyla birlikte baskısız boyun askı ipleri de çok satılmaktadır.

Ufak toplantılarda veya fuar gibi hızlı hazırlanılması gereken etkinliklerde daha çok bu tarz hazır ipler tercih edilmektedir.

Baskısız Boyun Askı İp Modelleri

Baskısız boyun askı ipleri dokuma ve örgü modelleri tercih edilmektedir. Sublimasyona uygun modelleride boş olarak alabilrisiniz ama kalite olarak çok tercih edilmemektedir. Dokuma veya örgü ipler kaliteli ve kullanışlı olup uçlarındaki aparatları değişik modellerde stoklarımızda bulunmaktadır.

Aşağıdaki modeller stoklarımızda olan modellerdir. Sipariş veya teklif alırken renk ve uç aparatını lütfen bildiniz.

Metal Kancalı Baskısız Boyun İpi

Plastik Kancalı Baskısız Boyun İpi

Kancalı Baskısız Boyun İpi

 

Paris Kancalı Baskısız Boyun İpi

baskısız hazır boyun askı ipleri

Share:

Leave a Comment

Your email address will not be published.

Yukarı