Baskılı Boyun Askı İpi İmalatı

Baskılı boyun askı ipleri zengin renk seçeneklerinden tutunda düz ve logolu tasarımları ile satışa sunuluyor. Baskılı boyun askı ipi 1,3 cm den tutunda 2 cm genişlik aralıkları ile üretiliyor. İstenilen adet ve renklerde üretilen boyun askı iplikleri günümüzde firmaların daha kurumsal görünüme kavuşmasını yardımcı oluyor. Kurumsal firmaların personelleri ve ziyaretçileri için kullanmış oldukları giriş çıkış kartlarını boyun askı iplerini sizde seçerken markanızın görünümüne katkı sunacak modelleri tercih ederek sipariş edebilirsiniz.

Boyun Askı İplerini Baskılı, Logolu Ve Yazılı Olarak Üretiliyor

 Günümüzde birçok alanda ve kurumda tercih edilen giriş çıkış kartları için uygun baskılı boyun askı ipi seçenekleri yer almaktadır. Boyun askı ipliklerinde sizde zengin renk seçeneklerinden tutunda baskılı ve yazılı iplik modellerine kadar birçok seçenek arasından yararlanarak dilediğinizi sipariş edebilirsiniz. İstenilen sayıda sipariş ederek satın alacağınız boyun askı iplikleri için sizde logolu ve yazılı modelleri tercih ederek markanızın ve kurumunuzun daha kurumsal görünmesini sağlayabilirsiniz.

Boyun Askı İpi Nerelerde Kullanılıyor

Son yıllarda birçok alanda tercih edilen yaka kartları için kullanılan baskılı boyun askı ipi sipariş ederken sizde internetin gücünden yararlanabilirsiniz. Peki, boyun askı iplikleri hangi kurum ve alanlarda kullanılabilir;

  • Okullarda
  • Öğretim Görevlilerinde
  • Seminer ve Toplantılarda
  • Fuar ve Organizasyonlarda
  • Konserlerde
  • Güvenlik ve Danışma Görevlilerinde

Boyun askı ipliklerinin en önemli özellikleri arasında kuşku yok ki, istenilen renk, genişlik, düze ve baskılı modellerden dilediğimizi seçebiliyor olmamız geliyor. Ticaret fuarında giriş çıkışları kontrol etmek için giriş çıkış kartları kullanılıyor. Bu kartları boyun askı ile taşıyabilir ve kolay kullanım özelliğinden yararlanabilirsiniz. Boyun askı ipi üzerinden markanızın logosunu, adını ya da organizasyon ile ilgili tasarımları özel olarak tasarlayarak ip üzerinde baskı yöntemi ile sunan kurumsal firma ile sizde dilediğiniz kadar boyun askı ipi siparişi vererek bu ipleri güvenle kullanabilirsiniz.

Boyun Askı İplikleri Uzun Ömürlü Ve Kullanışlı

Son yıllarda boyun askı ipliklerini birçok amaç için kullanıldığını görüyoruz. Sizde boyun askı ipliklerini tercih ederken kaliteli ve birinci sınıf kalite ile üreten kurumsal firmanın ürünlerini tercih ederek satın alabilirsiniz. Dilediğiniz kadar sipariş verebilir ve çalışanlarınıza bu ipliklerden teslim ederek boyunlarında yaka kartlarını taşımalarını sağlayabilirsiniz. Uzun ömürlü ve son derece kullanışlı boyun ipliklerini sizde tercih etmek istediğinizde bu konuda kurumsal firmaların hizmetlerini tercih edebilirsiniz.

Boyun Askı İpi Fiyatları Ve Özellikleri Nelerdir?

Yaka askı ipi fiyatları özelliğine ve isteğe göre farklı fiyat avantajları ile satışa sunuluyor. Sizde 1,3 cm den tutunda 2 cm aralığına kadar farklı özelliklerle satışa sunulan yaka askı ipini internet üzerinden sipariş ederek satın alabilirsiniz. Yaka askı ipleri okullardan tutunda kurumsal firmalara kadar birçok amaç için kullanılıyor.

Yaka askı ipi modellerinde baskılı ve düz modellerden tutunda markanızın logosunu taşıyan tasarımlara kadar sizde birçok özelliğe sahip yaka askı iplerini internet üzerinden satın alabilirsiniz. Fiyat aralıkları ile ürünün özelliğine ve sipariş edeceğiniz adete göre farklılık gösterecek yaka kart iplerini sizde satın alarak marka kalitenizi ve imajını artırmak için yaka askı iplerini tercih ederek kullanabilirsiniz.Dar dokuma şerit üzerine baskı olarak gerçekleştirilen isim ve logo hizmetleri kaliteli olup, uzun ömürlü özellikleri ile satışa sunuluyor. Suya karşı ve mevsim şartlarına son derece dayanıklı baskılı boyun askı ipi fiyatı çeşitleri için sizde dilediğiniz adette sipariş vererek satın alabilirsiniz.

Baskılı Boyun Askı İpleri Çeşitleri :

1.3 Cm Baskılı Boyun Askı İpi

2 Cm Baskılı Boyun Askı İpi

Serigrafi Baskı Boyun Askı İpi

Sublimasyon Baskı Boyun Askı İpi

Baskısız Boyun Askı İpi

 

Share:

Leave a Comment

Your email address will not be published.

Yukarı