Baskılı Boyun Askı İpi Üretimi

Firmaların toplantılarda, seminerlerde veya fuar gibi etkinliklerde vazgeçilmez aksesuarı olan boyun askıleri bir kaç ebat ile üretilebilmektedir. Baskılı boyun askı ipi dar dokuma ip’den üretilmiş kaliteli boyun askı ipidir. Üzerine trasnfer veya sublime baskı yöntemiyle firma veya kurumuzun logosunu baskı yapmaktayız. Logo baskı tekniğimiz son teknoloji cihazlarla yapılmakta olup dış etkenlere karşı uzun süre dayanıklıdır.

Boyun askı iplerinde renk sınırlaması neredeyse yok gibidir. İstenilen her renge ip dokunarak boyun askı ipi imal edilebilir. Diğer boyun askı iplerine nazaran bu ebat ipler daha çok kurumsal firmaların tercihidir. Üzerine dokuma da yapılarak çok kaliteli bir ürün elde edersiniz. Dokuma ipler diğer sublimasyon veya trafnsfer ipler nazaran daha uzun kullanım süresine sahiptir. Ayrıca şık görünümüyle de kaliteyi ön plana çıkarır.

Boyun askı ipleri, 1.3 cm ve 2 cm ebatlar çok satan ebatlardır. Yaptıracağınız ipin ucuna kullanacağınız plastik yaka kartı çeşitine göre, kanca, avrupa kanca, klips veya direk yaka kartına aparatsız monte ettirebilirsiniz.

1.3 Cm Baskılı Dokuma Boyun Askı İpi

Boyun Askı İpi Fiyatı

Boyun askı iplerinde fiyatlar baskı adetine göre ve baskı tekniğine göre değişiklik göstermektedir. Sublimasyon veya transfer baskı tekniklerinde fiyatlar biraz daha uygun olurken, serigrafi baskılarda fiyatlar farklılık göstermektedir. Serigrafi baskıda genelde tek renk logolara baskı yapılmaktadır. Çok renkli logo veya yazılarınızda sublimasyon baskı tekniği kullanılmaktadır. Sublimasyon tekniği ise dokuma iplere uygulanamadığı için 2.cm baskılı boyun askı ipi modellerini tercih etmelisiniz.

1.3cm boyun askı iplerinde ürün materyali ip olduğundan logonuzu dokuma olarak basabilmekteyiz. Kalite ve uzun ömürlülük açısından tercih edilen baskılı boyun askı ipi fiyatı bakımından diğer modellere göre biraz daha pahalı olabilir. Eğer çok kısa bir süreliğine ( fuar , toplantı gibi ) alanlarda kullanım için boyun ipi yaptırma planınız varsa dokuma ürünler hem ürünün maliyeti hemde imalat süresi bakımından çok faydalı olmayacaktır.

Firmamızdan yaptırmak istediğiniz ürünler için teklif alabilirsiniz. Her zaman kalite ve uygun fiyatları ön planda tutarak imalat yapmaktayız.

Dokuma Boyun Askı İpi
Share:

Leave a Comment

Your email address will not be published.

Yukarı